הכרות

קודם כל נכיר אחד את השני - אספר לכם מי אני ואלמד עליכם - איך תשתמשו בגינה, מה הם החלומות שלכם, מה הייתם רוצים לראות בה ומה מציק ומפריע לכם בגינה עכשיו. 

סיור בגינה

נעשה סיור בגינה ואסביר לכם על סגנונות שקיימים בגינון, נבחר סגנון הגינה שיתאים לכם נלמד על החסרונות של הגינה ואראה לכם איך לנצל אותם ולהפוך ליתרונות.  

בחירת חומרים 

אצייר לכם סקיצה ידנית שתכלול את כל הגינה ואת השינויים שצריכים לעשות בה כדי להפוך לגינת החלומות. אסביר לכם על חומרי פיתוח חצרות, יתרונות וחסרונות של דקים, אבן, דשא סינטטי וטבעי.

נבחר סוגי צמחים, יש לי "פספורט" לכל צמחי גינה הכי טובים, נדבר על השקיה ותאורה, מחסן, גדרות, מטבח חוץ, בסוף  תדעו איך בדיוק תראה הגינה לאחר הקמתה  

תכנון ורישום

בסופו של דבר ארשום את כל מה שהסברתי על העיצוב וחומרים בתור תוכנית פיתוח מפורטת, שתכלול גם כמות משוערת של חומרים, צמחים, סדר בשלבי ביצוע, נקודות דגש בעבודת הגנן, הערכת מחיר לביצוע הגינה

סגנון חיים מהיר ומטריד מחייב אותנו לחפש רוגע ושקט, שהטבע נותן לנו, כמה שיותר, ומה יכול להיות יותר מרגיע ומחדש כוחות מהגינה  הביתית שלנו?

גדולה, קטנה, אפילו פינת סלון מלאה בצמחים עוזרת לשחרר לחצים ולהירגע בלי לצאת רחוק מהבית. 

אני מציע לכם ליצור גינה מרגיע, מועילה ואיכותית בעזרת תכנון נכון  ועיצוב מדוייק.

עלות ביצוע  גינה מתבטא בעשרות עד מאות אלפי שקלים, לכן כל כך חשוב לעשות זאת נכון, עם חומרים נכונים, עם צמחים שלא דורשים טיפול יומיומי, עם עצי צל ופרי שופעים. מקסימום תועלת, מינימום התעסקות - כך צריך לתכנן גינה איכותית.  רק תדמיינו:

ארוחת בוקר עם ריח הדרים, סלט עם ירק שגידלתם עם ילדיכם, ערב רומנטי בג'קוזי בגינה או שקט של שקיעה ליד בור אש, מה אפשר עוד לרצות?

Image by Laney Smith