top of page

עיצוב גינות נוי תוך פגישה אחת

הגינה שלכם במרחק של פגישה אחת

עברתם לבית עם גינה? רוצים לשדרג גינה קיימת? מזל טוב! הגינה המושלמת והמעוצבת שלכם נמצאת במרחק של פגישה אחת איתי

גינה ביתית זהו מקום, שכולנו היינו רוצים להנות ממנו. לקום בבוקר ולשמוע ציוץ ציפורים מתעוררות... להירגע  ולחלום ליד בור אש מעוצב או בכורסא ליד התפוז אחרי יום עמוס ומתוח... לבלות עם ילדים בבריכה... לחתוך לסלט ירקות מהגינה,,,תענוג!

שמי ילנה ביילין, אני מעצבת גינות נוי מעל עשר שנים. אני קשובה ללקוחות שלי ומשתדלת להפוך כל חלום שלהם למציאות. הגינות שאני מתכננת מתאימות לסגנון של הבית, לקצב חיים של הלקוחות שלי, לסביבה. 

אחרי הרבה שנות ניסיון בתכנון גינות פרטיות ומוסדיות ולימודי המשך, נולד לי תכנון מהיר של הגינה, שמצדיק את עצמו שוב ושוב - אתם מקבלים תוכנית והוראות לביצוע גינה תוך יום - יומיים בעלות תכנון נמוכה, אפשרות מייד להזמין גנן לביצוע והפעם רק אתם תחליטו איך, מה ולמה יהיה בגינה שלכם - הכל בזכות פגישת התכנון ותוכנית ביצוע מדוייקת שאני אספק לכם. 

ערוגות של צמחים רב שנתיים נותנים שפע וצבע כל השנה, אליהם מתווספים עונתיים אשר ממוקמים באזור ממוקד, קל לטיפול

מה קורה בפגישת תכנון?

הכרות

קודם כל נכיר אחד את השני - אספר לכם מי אני ואלמד עליכם - איך תשתמשו בגינה, מה הם החלומות שלכם, מה הייתם רוצים לראות בה ומה מציק ומפריע לכם בגינה עכשיו. 

סיור בגינה

נעשה סיור בגינה ואסביר לכם על סגנונות שקיימים בגינון, נבחר סגנון הגינה שיתאים לכם נלמד על החסרונות של הגינה ואראה לכם איך לנצל אותם ולהפוך ליתרונות.  

בחירת חומרים 

אצייר לכם סקיצה ידנית שתכלול את כל הגינה ואת השינויים שצריכים לעשות בה כדי להפוך לגינת החלומות. אסביר לכם על חומרי פיתוח חצרות, יתרונות וחסרונות של דקים, אבן, דשא סינטטי וטבעי.

נבחר סוגי צמחים, יש לי "פספורט" לכל צמחי גינה הכי טובים, נדבר על השקיה ותאורה, מחסן, גדרות, מטבח חוץ, בסוף  תדעו איך בדיוק תראה הגינה לאחר הקמתה  

תכנון ורישום

בסופו של דבר ארשום את כל מה שהסברתי על העיצוב וחומרים בתור תוכנית פיתוח מפורטת, שתכלול גם כמות משוערת של חומרים, צמחים, סדר בשלבי ביצוע, נקודות דגש בעבודת הגנן, הערכת מחיר לביצוע הגינה. עכשיו נשאר רק לבחור גננים שיבצעו את מה שמתוכנן הכי טוב

סגנון חיים מהיר ומטריד מחייב אותנו לחפש רוגע ושקט, שהטבע נותן לנו, כמה שיותר, ומה יכול להיות יותר מרגיע ומחדש כוחות מהגינה  הביתית שלנו?

גדולה, קטנה, אפילו פינת סלון מלאה בצמחים עוזרת לשחרר לחצים ולהירגע בלי לצאת רחוק מהבית. 

אני מציע לכם ליצור גינה מרגיע, מועילה ואיכותית בעזרת תכנון נכון  ועיצוב מדוייק.

עלות ביצוע  גינה מתבטא בעשרות עד מאות אלפי שקלים, לכן כל כך חשוב לעשות זאת נכון, עם חומרים נכונים,

עם צמחים שלא דורשים טיפול יומיומי, עם עצי צל ופרי שופעים. מקסימום תועלת, מינימום התעסקות - כך צריך לתכנן גינה איכותית.  רק תדמיינו:

ארוחת בוקר עם ריח הדרים, סלט עם ירק שגידלתם עם ילדיכם, ערב רומנטי בג'קוזי בגינה או שקט של שקיעה ליד בור אש,

מה אפשר עוד לרצות?

איש יושב על הכיסא ומשקה דשא מצינור
Садоводство Вместе
bottom of page